تبلیغات
حدیث موضوعی چند همسری (chandhamsari.ir) - همسران و فرزندان امام حسین علیه السلام
پایداری خانواده و تکثیر نسل در سایه چند همسری اسلامی از ضرورت‌های امروز ماست.
 
میدانیم تعدد زوجات طبق آیات قرآن و سنت اهلبیت (ع) جایز است، از طرفی جمعیت دختران و زنان مجرد بالای 25 سال رو به افزایش و سن ازدواج بالا رفته و نیز اقبال مردان مجرد به ازدواج کاهش یافته است شما فکر می کنید درباره دختران و زنان مجرد چه باید کرد؟
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

تاریخ روز
دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
 
 
نویسنده : ذبیح خراسانی
تاریخ : پنجشنبه 15 آبان 1393
نظرات
اعظم الله اجورنا و اجورکم بمصابنا بالحسین علیه السلام و اجعلنا و ایاکم من الطالبین بثاره مع ولیه الامام المهدی من آل محمدص
شهادت سید و سالار شهیدان به محضر حضرت بقیة الله الاعظم روحی فداه و همه شما عاشقان  و دلسوختگان حسینی تسلیت عرض می کنم


همسران و فرزندان امام حسین علیه السلام

یکی از الگوهای آیات تعدد زوجات وجود مقدس اهل بیت عصمت و طهارت هستند
در این میان امام حسین علیه السلام شش همسر و از هرکدام فرزندانی داشتند که بعضی از آنها در کربلا هم حضور داشتند.
از جمله زنان ایشان خانومی است که حامله بوده و در مسیر شام در شهر حلب فرزد ایشان سقط می شود و اکنون به مشهد النقطه شهرت دارد و نام این فرزند محسن نام  دارد (
این حقیر توفیق زیارت آن بارگاه مطهر را داشته ام) اما نام مادرش در تاریخ ذکر نشده است.


لذا مورخان در مورد همسران امام نوشته‌اند: حضرت پنج همسر داشت ،بدین شرح:

1ـ لیلی دختر ابی مره بن عروه بن مسعود ثقفی، مادر حضرت علی اکبر، شهید کربلا،

2ـ شهر‌بانو(شاه زنان) دختر کسری یزدگرد سوم، پادشاه ایران، مادر امام سجاد(ع)،

3ـ رباب دختر امریء القیس بن عدی، مادر حضرت سکینه و عبدالله رضیع،

4ـ ام اسحاق دختر طلحه بن عبدالله، مادر فاطمه بنت الحسین.

5- قضاعه ، که از او فرزندی به نام جعفر داشت.

دوستان برای مطالعه بیشتر به منوی موضوعات وبلاگ موضوع«چند همسری در اهل بیت عصمت و طهارت» پست همسران و فرزندان امام حسین علیه السلام  مراجعه فرمایند.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
م سه شنبه 4 آذر 1393 ساعت 08 و 24 دقیقه و 06 ثانیه
به سحر خانم و بی نام زیرین.
اولا اگر با خانم ها باشه یا باید تکهمسری باشه یا غیر از این باش ترجیح میدن مجرد بمونن مثل همین خانم بهانه میارن چرا زندگی ها رو متلاشی میکنین . در صورتی که خودتون دنبال متلاشی کردن زندگی خود هستین به جای اینکه کنار بیاین با مساله طلاق رو پیش میگیرین. و توهین رو و حتی تشنج ها رو به فرزندان خود انتقال میدهین واین مسیر وحشتناک و ایجاد میکنید تا ثابت کنید زندگی خراب شد نا بود شد. همه این ها به خاطر بی ایمانی شما خانم هاست.
سحر سه شنبه 4 آذر 1393 ساعت 07 و 51 دقیقه و 51 ثانیه
همه این روایت ها که رسیده به ما نقل قول هست...از ادم های موثق.
شما رو حرف امام ره که گفته دخترشونه اما و اگر میاری چون به ذایقت خوش نمی یاد؟
ببین یه سیره عملی زندگی ایشون هم نگاه کنی چچیزی غیر از این نمی بینی...
امام اصل رو تو کتاب ها بیان کردن...اما تو سیره زندگیشون میبینیم که با شخصی که بی جا همسر دوم میگیره قطع رابطه میکنه..این یعنی چی؟یعنی با کسی که کار مستحب انجام داده قطع رابطه کردن؟
شما زندگی نامه امام رو بخونید و اسلام عملی رو از اون درک کنید تا بتونید فهم درستی از کتب نوشته شده ایشون داشته باشید
من و دوستانم با ازدواج دوم در غالب طرح مربع و مثلث موافقیم.برای ما حفظ زندگی اول بسیار اهمیت داره ...چیزی که شما راحت ازش می گذرید...و آیندش رو در هاله ای از ابهام کنار می زارید
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
نه اینکه به ذائقه ام خوش نیاد بلکه مکتوب خود امام موجوده نیاز به نقل قول نداریم.
یعنی اگر امر دائر بشود بین مبنای فقاهتی مرجعیت بزرگی مثل امام ره و یک نقل قولی که دقیقا معلوم نیست در چه اقتضای حالیه یا مقالیه ای به دخترشان مطلبی را فرمودند، شما برای هدایت جامعه اسلامی کدام را حجت شرعی قرار می دهید؟
خصوصا که چندین مرجع تقلید جهان تشیع بر همین مبنا صحه گذاشته باشند. خصوصا که اساتید بزرگی چون علامه قاضی و آیة الله شاه آبادی هر کدام چهار زن داشتند و در بالاترین کمالات علمی و اخلاقی بودند و امام شاگردی می کردند و بر زندگی استاد خود واقب بودند و حال بگویند اگر کسی بخواهد به اسلام عمل کند نمی تواند دو همسر داشته باشد؟
شما چه قضاوت می کنید؟
ما خطکشمان اسلام است نه اصل و نسب افراد.
امام هم فرمودند:... لیکن مردم اسلام را می خواهند و اگر روزی این خمینی هم غیر از اسلام بگوید با او مخالفت خواهند کرد.
بله اگر کسی که نمیتواند یک زندگی را اداره کند اما با فلاکت تمام مدیر دو زندگی شده است و با انگیزه های شیطانی و غیر الهی اقدام کرده ما هم قطع رابطه می کنیم اما اگر از روی هدف و تکلیف مشخصی اقدام کرده باشد هر جا کمک بخواهد در حد وسعمون کمکش هم میکنیم.
خب اگر شما با اصل تعدد زوجات موافق هستید دو کار خدا پسندانه بکنید تا همه استفاده کنند.
1- شما باتفاق دوستانتان در بحث قبح زدایی از اصل تعدد زوجات با ما همراه شوید و به بهانه وجود مصادیق شکست خورده پرچم مخالفت را علم ننمایید و با طرح سخنان کنایه آمیز جانب مخالف را بر نیانگیزانید. بلکه ما هم برادر دینی شما با کمال اخلاص در احیاء سنت حسنه رسول خدا ص که قطعا محسّنات و برکات زیادی برای جامعه اسلامی دارد تلاش می کنیم.
2- با ما همراه باشید و شیوه ها و مهارتهای زندگی چند همسری را بررسی کنیم و راه صواب را بیابیم و فرا روی جامعه قرار دهیم.حال مربع باشد مثلث باشد ذوذنقه باشد و ...
چه خوب است که بزرگوارانی که می خواهند در این مباحث تخصصاً همراهی نمایند از طریق ایمیل بیوگرافی کوتاهی از میزان دانش، آگاهی و تجربه خودشون را نسبت به موضوع اعلام نمایند تا بتوانیم بهتر از نعمت شما برای تبیین مباحث استفاده کنیم.( بیوگرافی را ایمیل کنید لازم نیست در فضای عمومی طرح نمایید)
سه شنبه 4 آذر 1393 ساعت 07 و 25 دقیقه و 21 ثانیه
شما رابطه نامشروع را چه میدانید؟
بنده نگاه بی جا را نامشروع میدانم..قرار ملاقات و رد و بدل کردن تلفن زن و مرد برای قرار گذاشتن را نامشروع میدونم.چون شرع اسلام نامشروع می داند
خود اون خانم که شما بفرما سنگر زدی بهش تو وبلاگش فراون از این اراجیف نوشته بود
فکرت کجاست که دنبال چهار تا شاهد مرد میگردی!!!!!!!
شما بی جا میکنی از کنار سیامک و امثال سیامک ها گذشتی!!!گذشتی که چهره اسلام و رو حانیت رو خراب کنی؟گذشتی تا خانواده ها بپاشن؟
سیامک چی بود کی بود؟یه مرد که زنش بارداره دخترا دارن بهش آمار میدن!!!!این با هیز بازی چه فرقی داره؟؟؟؟
دل تو و امثال تو برای نسل شیعه میسوزه!!!!!حرف مفته!!!
کدوم زنی حاضره درد و رنج بارداری رو تحمل کنه و شوهرش در حال امار دادن و گرفتن باشه...همین مطالب باعث دلسردی زنان برای بارداری میشه...واقعا اینو نمی تونی بفهمی!نمونش میوه ممنوعه بود که انصراف خودش رو اعلام کرد.
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
میتونی بدون هتاکی هم حرف بزنی!
سیامک رو دیدید که اقای تبریزی پست گذاشتن و در زمانی که پست گذاشتن حال و هوای سخن کاربران این اقتضا را می کرده که این مطلب رو پست بگذارند.
آقای تبریزی خودون یه مشاور در فضای مجای هستند که گروه زیادی همراهشون کار می کنن. واین مطلب یکی از مراجعانشون بود با حال وهوای بحثها پست گذاشتن.
شما نمیتونی با این پست و امثال چیزهایی بدتر از این که مراجعه میشه ولی ما از پست گذاشتن ان پرهیز می کنیم ما رو متهم به این اوصاف زشت کنید.
ما نه شهوترانیم و نیاز به شهوترانی داریم و نه هدفمون این حرفهاست. اینکه اگه یکی یک بار هم به این وبلاگ سر بزنه خوب میفهمه . من نمیدونم شمای بی نام چطور به خودتون چنین جرأت قضاوتی دادید.
ما را با هتاکان کاری نیست. کسی که طیب کلام ندارد شایسته همصحبتی با صالحان ندارد مگر کلامش محترمانه گردد.
فردی هم که بهش گفتیم بفرما تو سنگر؛ ظاهراً شما از قبل می شناختید که ما نمی شناختیم و الان هم نمیدونم راجع به چه کسی و چه خصوصیت رزیله ای صحبت می کنید که در اون خانوم بوده حالا ما به یه مهمان به رسم مهمون نوازی یه حرفی زدیم شما اینو پیراهن عثمان باید بکنی و مکر به تقیر ببندی.
ما که از خطا عاری نیستیم اما شما اینهمه حرف خوب را ندیدی و این یکی را که به زعم خودت بد دیدی شما به خودت اجازه میدی مثل اون خانوم هر جور حرفی را به ما بزنی؟ یعنی از خدا و قرآن و معصومین ع که درمحضرشون هستیم که نه، شما از خودت هم خجالت نمیکشی که با حمله ناثوابت، خودتو نزد مخاطبان و کاربران زشت جلوه می دی؟
بهتر نیست منطقی و محترمانه بحث کنیم؟ به طوری که مطلب شما رو همه بفهمند یا قبول کنن یا شما و قانع نمایند؟
سحر دوشنبه 3 آذر 1393 ساعت 08 و 20 دقیقه و 24 ثانیه
امام ره در جایی که مبنای فقهی میدن اصل رو بیان میکنن...(همون بریدن انگشتان فردی که انگشتانش سیاه شده)
اما جایی که می فرمایند کسی که بخواهد واقعا به اسلام عمل کند نمی تواند دو زن بگیرد را ...دارند شرایط حال و جامعه را میبینند...انگشتان سیاهی امام نمی بینند...پس جمله را به گونه ای مطرح میکنند که گویا حرام است(در صورتی که حکم فقهی چیز دیگریست)امام دچار دوگانگی و فراموشی شده اند؟که جواب منفیست
بله اگر گناه کبیره انجام نشد و به بچه و زندگی اول لطمه ای نخورد ...طلاق عاطفی و سندی شکل نگرفت...بله مستحب است کسی را از تنهایی در اوردن...اما در شرایط فعلی جامعه تنها راهکار عقلی و عملی را طرح مربع و مثلث هموطن می بینم
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
این حرف که می گوید امام فرمودند هچ سند محکمی ندارد الا شیده دختر ایشان که معلوم نیست در چه قرینه حالیه یا مالیه به ایشان چنین مطلبی را فرمودند در حالی که با مبانی فقهی امام در تضاد است. از طرفی اگر شما سخن خانم زهرا مصطفوی را تا اخرش بخوانید متوجه میشید که ایشان خود هم با صراحت بیان می کنند که ما مخالف تعدد زوجات نیستیم.
اینکه یک بریده کلامی را که هیچگونه حجیّت شرعی ندارد انرا در مقابل کلام خدا که انرا تشریع نموده است و معنایش توانایی مردان در عدالت چند همسری هم هست(مگر در عدالت عاطفی نسبت به زنان که اختیارش دست مرد نیست) علم کرده به محاجه و مبارزه برمی خیزید و کلام فقهی امام که بر همه مسلمین حجت شرعی است زمین می اندازید این به معنای مخالفت شما با حکم الله است خواسته یا ناخواسته!
خیلی دقت کنید و با تقوای الهی به بصیرت برسید تا تشخیص حق و باطل برایتان مشتبه نشود.
دوشنبه 3 آذر 1393 ساعت 08 و 09 دقیقه و 13 ثانیه
شما قلم زدید تا آگاهی و معرفت زیاد بشه....تو کدوم پست خودتون فکر میکنید به این خواستتون رسیدید؟
یک جا به دختری که عملا با روابط نامشروع با یک مرد متاهل دلبستگی پیدا کرده اند...بفرما سنگر زدید.یادتونه؟
یک جا سیامک خانی اومد بی اخلاق و خود شیفته هیچ نکته و تذکری داده نشد که نه آقایان و خانم ها این روش و اخلاق اسلامی نیست!!!
شما واقعا برای فرهنگ سازی دارید چی کار می کنید؟
شما برای خوشایند شدن ازدواج دوم هیچ هیچ هیچ کاری نکردید.خودتان بگویید چه کردید؟فقط چهره اسلام و روحانیت را با رفتارتان خدشه دار کردید.
با کلمات بازی میکنید...اما ما را که نمی توانید بازی بدهید
جناب اگر بپرسن بریدن انگشتان پای کسی چه حکمی داره ....همه میگن حرامه
اگر بپرسن شخصی که مرض قند داره و انگشتش سیاه شده جراحی و بریدن پاش چه حکمی داره...همه میگن حلال و واجبه چون حفظ جون شخص مطرحه
این مسیله نیز فقط در شرایط اجبار در جامعه ما مجاز هست
با این روش رایج که در مملکت ما وجود داره ...شروع اکثرا با حرام...ادامه و تصمیم با شهوت و احساس ...نه علما و نه روانشناسان تایید نمی کنن...جز شما که معلوم نیست از ایران قلم فرسایی میکنی یا تلاویو!
چرا خودتان را به خواب خرگوشی می زنید...کجا ما با حکم خدا مخالفیم.طرح مربع و مثلث هموطن ....روشن میکنه که شما دارید به ما تهمت می زنید به چه هدف و مقصودی الله اعلم
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
من کسی رو نمیشناسم که با روابط نامشروع تأییدش کرده باشم. شما هم اگه یقین به ادعاتون دارید برا خودتونه ربطی نداره که منم گفته شما رو باور کنم.
نامشروع بودن نیاز به شهادت 4 مرد داره یا کسی خودش در دادگاه نزد قاضی چهار بار اقرار کنه و الا چنین حرفهای کوچه بازاری مسموع نیست. سیامکی که اومد باز همینطور از کنارش گذشتیم مثل خیلی از توهینهایی که متوجهش نشدیم و از کنارش گذشتیم.
بدور از سمپاشیها اگر مطالبی که پست گذاشتیم را ببینید مطالب خوبی رو خواهید دید.
از عینک دینی و ایمانی و خوشبینی به مطالب ما نگاه کنید نه به سمپاشیهای بعضیا اونوقت بهتر متوجه میشید مغلطه کار و بازی کن با کلمات چه کسانی هستند.
بنده اگر به قصدمبارزه با حرام نبود که اینجا سنگر نمیزدم. شما که مجهولید لذا برای شما قضاوتی نیست تا چه برسه به تهمت.
خدا ازتون راضی باشه و شما رو ببخشه من از ناسزاگویی یا نیش زبان برخی نگران نمیشم چون هدفم مشخصه و خدا خود برام حاکمه و ما هرجا هستیم در محضر خدا سخن می گوییم. نمیدونم تلفن همراه از کی تا حالا تو تلاویو جواب میده که ما دومیش باشیم. عقلم خوب چیزیه یه زنگ بزنید یه قرار ملاقات و مشاوره بگذارید ببینید ما کجا هستیم. بیایید مثل یک ادم حسابی ما رو راهنمایی کنید و حضوری بحث کنیم. امیدوارم هیچکدوم از دیدارها شرمنده نشیم.
سحر یکشنبه 2 آذر 1393 ساعت 10 و 30 دقیقه و 59 ثانیه
مطلب پایین از بنده بود
نکته دیگه واقع بینیه..که اکثر آقایون در این وبلاگ ندارن.
من می خوام ذبیح و امثال ذالک به این سوال ها به خودشون جواب بدن
چند درصد از خانم ها (مطلقه.سن بالا.بیوه)حاضرن همسر دوم بشن.؟واقع بینانه جواب بدین نه اونچه که آرزوتونه یا رویاشو تو سر می پرورونید
چند درصد از خانواده های خانم ها حاضرن فرزنداشون همسر دوم بشن؟چند تا پدر دختر 30ساله این اجازه رو به دخترش میده؟
چند درصد از خانم های اول رضایت دارن به این کار همسرشون ...و ازدواج مجدد باعث طلاق عاطفی و یا سندی نمیشه؟
چند درصد از آقایون واقعا عادلن و این شرط اصلی رو دارن؟
در حال حاضر که شما وااسفا به راه انداختید چه اتفاق مهلکی افتاده که اینقدر تخیل میکنید که آمار مردان کم است؟سیل آمده؟در حال جنگیم؟
تو قلم زدنتون تقوا داشته باشید شاید یک حرف شما زندگی شخصی رو نابود کنه...و شما به سهم خودتون در این جدایی سهیم میشید
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
من قلم نمیزدم که اینگونه ازدواجها اتفاق می افتاد اما ناخوشایند. الان قلم میزنم تا آگاهی و معرفتمون زیادتر بشه این کار بده؟
برای فرهنگ سازی کاری به آمارها هم نداریم. آمارها مقوم و ضرورت ساز هستند.
اصلا شما بفرمایید صد درصد خانمها نه حاضر باشن هوو بشن نه هوو بیارن نه فرزندانشون رو هوو خواه و هوو دار ببیند.
آیا به نظر عقلا این پدیده خوشایندی است؟؟ آیا اسلام حکم عبثی داده است؟ اسلام ظالم است؟ یا من و شمایی که بلد نیستیم مسلمانی کنیم و صورت مسئله اسلامی را پاک می کنیم؟
یکشنبه 2 آذر 1393 ساعت 10 و 17 دقیقه و 49 ثانیه
تکرار تکرار تکرار...امیدوارم کسی که تو قلبش نور ایمان هست باعث هدایتش بشه
امام خمینی ره فرمودند کسی که بخواهد واقعا به اسلام عمل کند نمی تواند دو زن بگیرد(بحث ایشون در زمینه عدالت هست...شاید امروزه تعریف عدالت طوری است که از عهده اکثر مردها خارج بوده که ایشون این مطلب را بیان کرده اند)
شهید مطهری فرموده اند...ازدواج دوم برای شرایط اجبار است.(اجبار واقعی نه اینکه کسی از روی هوا و هوس بخواهد به خود بقبولاند که آره اوضاع بحرانیه...تا به منویات خود برسد)
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
شما حق دارید به خاطر مخالفتتون با چند همسری چنین مستنداتی را طرح نمایید اما اینکه امام کجا و به چه کسی این حرف را زدند و الله اعلم.
بزرگترین و محکمترین سند موافقت امام با چند همسری مبنای فقهی ایشان در حاشیه بر عروةالوثقی است که در درس خارج فقه ایشان است. صحیفه گفتارهای ناب ایشان است اما شما صحیفه را بر مبنای فقاهتی و علمی مرجعیت ایشان ترجیح می دهید؟!!

شهید مطهری موضوع تعدد زوجات را درر شرایط بحرانی واجب می دانند نه جایز. در غیر شرایط بحرانی تعدد زوجات مانند تک همسری یک عمل مستحبی محسوب می شود. هر دلیلی که برای تک همسری هست برای چند همسری هم هست. این مطلب علمی و فقهی است. شما با چه دانشی می خواهید با فقه اسلامی مجادله نمایید؟
دختر ایرانی به آقای محمد چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 22 و 41 دقیقه و 44 ثانیه
اگر زن اول راضی باشد که اشکالی ندارد
کسی نمی تواند در مورد کسی قضاوت کند!یا توهین کند!
محمد به دختر ایرانی چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 18 و 15 دقیقه و 32 ثانیه
به نظر من خداوند چون انسانها را عاشقانه دوست دارد خیلی به انسان سخت نگرفته خداوند از انسان کار خارق العاده نخواسته فقط به وظایفشان عمل کنند تا بهترین جایگاه را به آنها بدهد. مرد وظیفه اش امرار معاش خانواده است و زن فرزند آوری و تربیت فرزند.
حالا به نظر شما اگر خانمی که مثلا موقعیت ازدواج با مجردها را ندارد یا حتی دارد ولی مجرد مناسب خود پیدا نمی کند اگر با یک مرد متاهل ازدواج کند خلاف حکم خدا رفتار کرده است؟
یا آقایی که می تواند بیش از یک زندگی را اداره کند اگر این کار را بکند مستحق تهمتهایی است که ازجانب بعضی دوستان در این وبلاگ به چنین مردانی زده می شود؟
محمد چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 18 و 07 دقیقه و 09 ثانیه
من عمومی عرض کردم. منظورم با خانمهایی بود که به دلیل عدم توکل به خدا جلوی انجام اعمال خوبی مانند چند همسری را می گیرند.
دختر ایرانی به آقای محمد چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 17 و 50 دقیقه و 05 ثانیه
کی شمع کس دیگر را فوت کرده؟
مخاطب شما چه کسی بود به سبب چه صحبتی؟
محمد چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 17 و 32 دقیقه و 31 ثانیه
اگر شمع کسی دیگر را فوت کنی روشنایی شمع تو دو برابر نخواهد شد.
محمد چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 17 و 31 دقیقه و 36 ثانیه
هدف از خلقت مرد و زن رسیدن به مقام قرب الهی است. و در این راه فقط اطاعت محض از فرامین الهی انسان را به هدف می رساند.
چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 17 و 07 دقیقه و 33 ثانیه
خانمی کسی اینجوری مخالفت میکنه معلومه تو سختی بوده تا اینکه یه پسر پولدار بااسب سپیدش تو رو برده خونه بخت حالا ازین می ترسی که خوشبختیت نصف بشه. نگران نباش همش مال خودته.
چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 16 و 25 دقیقه و 42 ثانیه
شما مطمئنی که مرد اینقدر خودشو حقیر کنه بره زن دومشو یه دختر بی اصل و نصب بگیره. حد اقل میره بالاتر از زن اولش میگیره چه تو تحصیلات چه از نظر خانواده. مردی رو تو همسایگی داشتیم زن اولش نمیدونست با پول شوهرش چی کار کنه میرفت پی خوش گذرونی بعدش مرده رفت زن دومش و مذهبی گرفت که بیشتر بهش اعتماد داشت با اینکه زن دوم مهرش کم بود علاقه مرد به زن دوم بیشتر بود.‏ ‏
دختر ایرانی چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 14 و 21 دقیقه و 51 ثانیه
جایگاه مرد و هدف از خلقت او چیست؟
دختر ایرانی چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 14 و 19 دقیقه و 32 ثانیه
جایگاه زن و هدف از خلقت او چیست؟
چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 11 و 55 دقیقه و 15 ثانیه
هرچی اینجا وبلاگ بزنین كه مرد پلی گاموسه واگه چندتا زن رو بغل نكنه دیوانه میشه وعصبانی میشه ومرد عصبانی قاتل میشه جانی میشه روانی میشه قتلهای زنجیره ای انجام میده مردها رو تحریك میكنین وآموزش میدین كه ااااااا پس من مرد این بودم وخودم خبر نداشتم پس من حق دارم اگه چندتا زن نداشته باشم روانی بشم پس من باید شهوتم رو ول كنم وثواب هم داره ؟مردهای بی ظرفیت با این آموزش شما میرن سراغ دختر بازی همشون كه نمیان نون بدن وسرپرستی كنن ومسئولیت داشته باشن .همشون میشن مردی كه اینطوریه وباید شهوتش ارضابشه وبعدم فساد وتجاوز وتجاوز .خیال كردین میتونین با این مزخرفات پلی گاموس مردها موجه هستش وزن نجیب وبا حیا تو خونه میشینه بچه داری میكنه ومیزایه ورختخواب واسه شوهرش ودختر همسایه میندازه فساد رو ریشه كن كنین سخت در اشتباهین چون نه حرفاتون و راه حلهاتون درسته نه الانه این مسئولیت داشتن تو كت مردها میره بنابراین خوبه كه به جای این حرفهای فساد آور به فكر جمع كردن مردهای متاهل ومزاحم باشین ودست دختر پسرها رو بزارین تو دست همدیگه وبه دخترها بگین كه برن كار كنن وكمك خرج پسر بشن تا اون پسر بشه مثل مرد پولدار ی كه بعد پیری میرین سراغشون شااااید ببردتون رستوران وهتل 8 ستاره بعدم از فرت پیری لنگاش كه سیخ شد وسكته كرد وافتاد مرد بشی زن بیوه جوان بی كس وباز بشی سر خور یكی دیگه .درست انتخاب كن و خوب زندگی كن دختر درست و حسابی
چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 11 و 42 دقیقه و 13 ثانیه
لایك داری بی نام
ریگ تو كفششون نیست سنگ بزرگه كه علامت نزدنه .فكر كردین چرا قنون تعدد زوجات تایید نشده وهمش میفته توی منگنه؟چون مرد فاسد حالا عرضه عدالت نداره .چون زن حالا اگه تعدد علنی بشه خیانت اون هم علنی میشه كی میتونه جلوش رو بگیره كدوم قانون وقدرت امنیتی میتونه كنترل كنه بچه حرومزاده بیشتر میشه كه كمتر نمیشه .چرا زنها فمنیست شدن؟چون مردها پاشون رو از گلیم اخلاقیاتشون جلوتر گذاشتن وخودشون رو حق به جانب واسه هر هرزگی میدونن وزونشون رو واسه یك كار بیرون هم اذیت میكنن .خودشون به خودشون اعتماد ندارن خودشون از جنس خودشون میترسن شدن مثل گرگ وكفتار كه به هم بی اعتمادن وشب خواب ندارن مبادا به زنشون تجاوز بشه چون خودشون به هم دارن كمك میكنن كه مرد اینه وكاریش نمیشه كرد وباید تنبانش رو شلتر كرد وگرنه عصبانی میشه خوب بكشین از هم دیگه بی ناموسی بخورین از هم جنسهاتون نه دخترتون ونه زنتون ونه مادرو خواهرتون امان نداشته باشن برن واسه خرید یك جفت جوراب .خودتون كردین كه لعنت بر خودتون باد .
چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 11 و 29 دقیقه و 09 ثانیه
من واقعا ناراحت دخترای سن بالا هستم.اما بدونید با وجود این بی حجابیا مردا که خیلیاشون چشم چرونن شدن کوره شهوت.
خیلیاشون بی شرف شدن.تو اینترنت یه سرچ ساده کنید (چگونه بشناسیم مردی که باهاشیم مجرده یا متاهل)صد تا راهکار و صدها مطلب پیدا میشه...این یعنی مردای متاهل خودشونو مجرد جا می زنن.وقتی رابطه عاطفی شکل می گیره و دختر وابسته میشه.یه روز غمگین میاد میگه آره من متاهلم.و زنم ال و بله و تو فرشته ای برام.
یک سوال واقعا چرا می خواین چند همسری رو که برای زن ها رنج آوره و به جهاد یاد شده می خواین فرهنگ کنید..با تکرار و تکرار
اما ازدواج همسن گزینی رو همون اول میگید نه نمیشه پسر رو مجبور کرد
این نشون میده یه ریگی تو کفشتونه...و شپشک به اون تمونتون افتاده
ذبیح خراسانی پاسخ داد:
همسن گزینی رو رد نمی کنیم اما خط کشی که شما گذاشتید کوتاهه یعنی یه سانته.
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 21 و 52 دقیقه و 03 ثانیه
یك كسی رو میشناختم به زنش خیانت كرد ومخفی با منشیش ریخت رو هم .زنش هم مهریه شو گرفت ورفت وپدرش از ملاكهای معروف وپولدار بود فورا عروسش كرد با یك مرد خیلی بهتر ولی داداشش بلایی به سر شوهر خائن خواهرش اورد كه توی فامیل وهمسایه ها پیچید .داداشش زن خوشگل هرزه ای رو با پول خرید وانداخت تو زندگی زن دومیه ومردرو خام خودش كرد وزن دومیه نتونست وضع رو تحمل كنه وبعد از كلی عذاب وگریه وناراحتی وقرص اعصاب جدا شد و زن هرزه هم جیب مرد احمق رو تا تونست خالی كرد وولش كرد وبا قول وقرارداداش زن اولش رفت به شهری دیگه .
زمانه دار مكافاته داداش هرچی تو كاسه یكی دیگه بزاری تو كاسه ات میزارن فكر كردی میری خوش وخرم زندگی میكنی ؟اینجا نیا رجز خوانی كن خانم دومی آویزون برو مراقب شوهر هوس رانت باش كه مزه سومی زیر دندونش نیاداگه اومد وتونستی تحملش كنی بعد بیا بگو زنها با هم كنار بیان بزارن مردها حقشون رو بگیرن تو اول حق زن اول رو نخور حق خودت رو بگیر بعد به فكر حق مردها باش مردا خیلی دلتون رو خوش نكنین به این حرفهای بیخود خراسانی از این خبرها نیست زنها آنچنان بساطی واستون درست میكنن كه كچل كه میشین هیچ مچل هم میشین دین وایمانتون رو هم به باد میدن میگین نه این گوی واین هم میدون
حسن سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 21 و 51 دقیقه و 23 ثانیه
متاسفانه وقتی زن اون جایگاه و هدف اصلیش را که شوهرداری و بچه داری را فراموش کرده و میخواد مثل یک مرد زندگی کنه و جایگاه اصلی و هدف خلقت خودش را فراموش میکته ، داش مشتی حرف زدن و ادای مرد را در آوردن میشه براش عزت و خانه داری و اسلام میشه تحجر ، امان از جامعه فمنیستی که از غرب به ما سرایت کرده. اللهم عجل لولیک الفرج
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 21 و 39 دقیقه و 04 ثانیه
و اونم كسی نیست جز زنهای دوم مخفی كه دنبال مرد رویایی میگردن ولی زهی خیال باطل مردی كه عرضه نگه داری اولی رو نداره دومی رو عمرا بتونه نگه داره چون دومی زنی هست كه با بی حیایی وبی وجدانی وعند بی اخلاقی میاد زندگی یكی رو میقاپه آخرش هم نمیمونه چون از اولش حیایی نداشته كه خرج زندگی كنه .فعلا كه اینطوریه وضع چند همسری ایران
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 21 و 35 دقیقه و 56 ثانیه
فعلا اونی كه میره با رئیس شركت واستادش میچرخه زن آویزونی هستش كه میخواد مرد اسم ورسم دار واسه خودش درست كنه نگن مالی نبودی خواستگار با كلاس نیومد .فعلا كه اینجوریه داداش
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 19 و 40 دقیقه و 21 ثانیه
بعضی مردا ایران زمین خیلی حسرت می خورن نسبت به عربا
بگو داداش...تو دلت نمونه سکته نکنی...بگو...پول داشته باشی میتونی
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 19 و 25 دقیقه و 03 ثانیه
اگه ایمان باشه بی دلیل قضاوت نمیشه .اولا مردی که دستش تو جیب خودشه می تونه تجدید فراش کنه.
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 19 و 22 دقیقه و 16 ثانیه
جدا زن امروزی که شوهر داره میره پاچه خواری رییس شرکتش و یا استاد دانشگاش بعد میاد قربون صدقه شوهرش میره میگه زندگیتو میچرخونم.
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 12 و 04 دقیقه و 28 ثانیه
زن پیامبر به حقوقش رسیده مورد احترام پیامبره لطفا با زن امروزی كه داره زندگی میگردونه مقایسه نكنین كه معلوم میشه توی اجتماع زندگی نمیكنین وتو حجره های دخمه ای تون دارین كتاب تاریخ میخونین .
حق زن امروزی هروقت شد مثل زن پیامبر(ٌصلی الله )در زندگیش اونوقت بیاین ادعای پیغمبری ومرام پیغمبری كنین .
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 11 و 39 دقیقه و 10 ثانیه
خانم تو دل بروی دومی
زن امروزی دنبال حق مسلمشه حقی كه یك عمر مردها به اسم دین ولی در اصل مردسالاری عهد عتیق به زن ندادن حالاشم نمیان حق نگرفته دو دستی همه چیزشون رو بزارن تو كاسه زنی هوس باز كه عرضه نداشته از مردش مرد بسازه وبا كم وزیاد مردش بسازه اومده سراغ یك لقمه قلمبه وآماده
زنم بیكار نمیشینه مرد به اسم حق مسلمش بره تو كار مخفی بازی وزنبازی و...
اگه فكر كردین بیاین اینجا یاد بدین مرد بره زن بگیره تا آخر عمرش تا سر قبرش كسی نمیفهمه وزن هم اگه آرامش داره تو زندگیش معلوم میشه مرده خیلی شارلاتان بوده نذاشته زنش بفهمه سه تا دیگه مخفی تو زندگیش رژه میرفتن این حرفها وشیاد بازی ها كه یاد میدین مال دوران عهد ناصرالدین شاه نه مال حالا كه تا مرد با یكی چت میكنه یا اس ام اس میده زنه تو دادگاه خانواده هستش .
سه شنبه 27 آبان 1393 ساعت 11 و 26 دقیقه و 11 ثانیه
اتفاقا هیچ زن امروزی دنبال ادم کردن شوهر نیست دنبال مطیع کردن و جیب شوهر تیغ زدنه. زن پیامبر نشد چون؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
 
 
وبلاگ چندهمسری برای تبیین مسئله و آگاهی بخشی پیرامون آن به جامعه در چهارچوب شرع مقدس اسلام فعالیت میکند تا اندیشه ها و باورهای نادرست را اصلاح نماید و نظرات و تجربیات کاربران محترم را در اختیار همگان قرار دهد. برازنده شخصیت دینی هرکس به رعایت ضوابط و مقررات و اخلاق در چهارچوب شرع مقدس اسلام است. لذا خدا محوری به جای دیگر محوری پایه و اساس فعالیتهای دینی - فرهنگی ماست.
شما میتوانید از طریق ایمیل: chandhamsari@gmail.com پیامها، اطلاعات، مطالب علمی و ... و یا در خواست همسریابی خود را ارسال نمایید. و یا با شماره 09351520403 تماس بگیرید.

ذبیح خراسانی
. ذکر روزهای هفته . دانشنامه عاشورا