تبلیغات
حدیث موضوعی چند همسری (chandhamsari.ir) - نظرات چند همسری در گروه متاهل ها
پایداری خانواده و تکثیر نسل در سایه چند همسری اسلامی از ضرورت‌های امروز ماست.
 
میدانیم تعدد زوجات طبق آیات قرآن و سنت اهلبیت (ع) جایز است، از طرفی جمعیت دختران و زنان مجرد بالای 25 سال رو به افزایش و سن ازدواج بالا رفته و نیز اقبال مردان مجرد به ازدواج کاهش یافته است شما فکر می کنید درباره دختران و زنان مجرد چه باید کرد؟
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

تاریخ روز
دریافت کد لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
 
 
نویسنده : علی زنجانی
تاریخ : جمعه 3 مرداد 1393
نظرات

ضمن تشکر و قدر دانی از همه عزیزانی که نظر دادند
تذکر:فقط نظراتی که در پست متاهل ها ثبت شده بودند آورده می شود

 گروه دوم:(متاهل ها)

1:مرد متاهل ازدواج دائم با یک(یا چند)دختر
2: مرد متاهل ازدواج دائم با یک(یا چند)مطلقه یا بیوه
3: مرد متاهل ازدواج با...


مخالف

به نظر با توجه به وجود مردان بیوه ومطلقه ومجرد مسن نیازی فعلا به حضور مردان متاهل نیست .
مخصوصا که مایلندمخفیانه در این جهاد مبارزه با فساد وسرپرستی زنان آزاد شرکت فعال داشته باشند .
بهتر است در ارائه تبلیغ برای تشویق آنها مراعات حال فرهنگ تک همسری ومقاومت فعلی زنان متاهل ورهایی ودامان زدن به وضعیت بغرنج طلاق ها باشیم .
دلسوزی ما برای حل مشکل نباید پیکره تربیتی وعاطفی خانواده ها را به خطر اندازد .
در مقایسه طرح مربع با مردان متاهل متوجه خواهیم شد که تفاوت چندانی میان عدالت ،خلق وخو ،وضعیت اقتصادی وتوان مردان متاهل ومردان آزاد نیست .
پس بهتر است جامعه از کلیه ظرفیت های خود کمک گیرد وبار همه این مشکلات را با توجه به وضعیت اقتصادی وعاطفی و...خانواده ها بر دوش زن متاهل نیندازد .
او نیز با توجه به همین نیاز ها ومشکلات زندگی بسیار شکننده وماجراساز است .
ازدواج مجدد مردان متاهل هم منوط به رضایت ودر این باب حتما عدالت است چون زن اول زندگی را ساخته ومرد را به درجه توانمندی رسانده است .

 

پیشنهاد

باید یک چرخه جامع داشته باشیم که همه را شامل شود حتی متاهل ها را در شرایط خاص(نازا بودن همسر اول و رضایت بر ازدواج مجدد) یعنی طرحی که مخصوص ازدواج باشد نه فقط چند همسری.

من پیشنهاد میدم سه شاخه داشته باشیم به عنوان اصول ازدواج که عبارتند از:

 ۱.ازدواج مجرد با مجرد

۲.ازدواج مطلقه با مطلق

۳.ازدواج بیوه با مرد بیوه

 که این سه شاخه اگر یک مثلث رو تشکیل بدهند می شود چرخه ازدواج مجردها، متاهل ها و مطلقه ها و ازدواج باید در این چرخه باشد یعنی قابلیت را دارد که اگر در یک ضلع کمبود جمعیت بود بتواند از ضلع مجاور استفاده کند مثلا اگر مرد بیوه، زن بیوه پیدا نکرد می تواند وارد چرخه شده و از مطلقه ها مورد پیدا کند یعنی هر ضلع باید در خودش ازدواج صورت پذیرد و فقط در موارد مثلا کمبود وارد چرخه شود ما متاهل را وارد چرخه مستقیم نمیکنیم اما در شرایط خاص مانند مورد ذکر شده به ناچار وارد چرخه میشوند لذا متاهل را به طور غیر مستقیم وارد چرخه میکنیم تا چرخه ما کامل و جامع شود.

متاهل ها غیرمستقیم وارد چرخه میشوند یعنی چه؟

یعنی آنها را در مرکز مثلث قرار می دهیم یعنی هم در چرخه هستند و هم نیستند.

نیستند در شرایط عادی.هستند فقط در شرایط خاص و حاد.

لذا در این صورت هر ازدواجی در این چرخه وجود دارد

 موافق

وقتی چند همسری در بین شیعیان قبیح باشد از سایر مذاهب و ادیان چه انتظاری است؟

یعنی نظام ما اینهمه هزینه کرده و دکتر و متخصص پرورش داده که بیایند مقاله بر خلاف قرآن بدهند و بگویند که تعدد زوجات در کشور ما قبیح است؟

مگر کشور ما اسلامی نیست؟

مگر این کشور ام القرای تشیع در جهان اسلام نیست؟

چرا اینقدر ضعف نشان میدهید و در برابر مسئله ای که خدا با حکمت و مصلحت خود شما قرار داده است مقاومت می کنید؟

در کجای قرآن گفته شده که تعدد زوجات مخصوص فلان منطقه است و مربوط به فلان منطقه نیست؟

چرا آسمون و رسمون رو به هم میدوزید که بگویید چند همسری قبیح است؟

اگر نمی گویید قبیح است چطور بلد نیستید اشکالات کار را برطرف کنید و هی به این در اون در میزنید؟ و هی مصادق شکست در چند همسری که از روی ناآگاهی منجر به شکست شده اند را سر دست گرفته اید و از الگوهای موفق چند همسری در اسلام دم نمی زنید؟

رأی زیر ده درصدی شما کاربران نسبت به رضایت شما از سنت رسول مکرم اسلام ص و اهل بیت ع چه معنایی دارد؟

شما برای اینکه قبح چند همسری را از بین ببرید طرح بدهید. لازم نیست طرح بدهید که چه کسی را به کدامین خانه بخت اعزام کنید.

شما درباره چند همسری اسلامی اگر تخصص دارید بحث کنید والا انرژی دوستان موافق را به مسائل حاشیه پراکنده نسازید تا از سیر بحث منظم خارج نشوند.

شما مسائل تعدد زوجات در اسلام را تبیین کنید مردم خودشان دلهایشان نسبت به یکدیگر خاضع می شود و هر کس جای خود را می یابد.

 

  

مخالف از جهتی و موافق از جهتی دیگر

از نظر من ازدواج مرد متاهل با دختر اگر اختلاف سنی زیاد باشد یا دختر از همسر فعلی مرد متاهل زیباتر و .... باشد درست نیست. زیرا همسر مرد متاهل وقتی با او ازدواج کرده قطعا زیبا بوده که مورد پسند مرد واقع شده و حالا با گذشت زمان آن زیبایی را از دست داده. یعنی اگر مردی متاهل بخاطر زیبایی به دنبال ازدواج مجدد باشد راه صلاح و رستگاری را نرفته به قول شاعر

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است باش فردا که دلت با دگران است

در این مورد مرد باید به درون خود مراجعه کند اگر دلیلش برای ازدواج مجدد از اینگونه دلایل است باید جلوی خودش را بگیرد زیرا این ازدواج او را از رسیدن به کمال باز خواهد داشت

اگر هدف از ازدواج مجدد مرد متاهل اهداف اخلاقی و انسانی باشد (سرپرستی زن بیوه یا مطلقه یا ازدواج با دختری که دیگر امکان ازدواج با جوان کم سن و سالبرایش فراهم نیست) بهترین حالت است و به نظر من تعدادش به توان مرد از نظر مالی و برقراری عدالت و .... و رضایت همسر و همسران قبلی بستگی دارد زیرا ظاهرا طبق قانون ازدواج مانند بیع است و در بیع مالی که به کسی فروخته شده بدون اطلاع و اجازه مالک اول قابل فروش مجدد نیست

 

موافق

من با نظر روانشناسانی که می گویند اکثر پسرهایی که تا ۴۰ سالگی ازدواج نکرده اند مسئولیت پذیر نیستند و نمی توانند مسئولیت زندگی مشترک را بپذیرند موافقم

 

مخالف

ما نمیتوانیم توان پسر مسن را محک بزنیم تا وقتی که در زندگی نیفتد .جربزه پسر مسن نمیتواند معنا پیدا کند مگر ما چندتا پسر بیعرضه 40 ساله داریم که بخواهیم کل صورت مسئله راه حل را پاک کنیم .

پسران کنونی مسئولیتهای متعدد دیگر داشته اند مانند تحصیل وتامین شرائط بهتر برای ازدواجی بهتر وگاها مسئولیت خانواده والدین و...اینها نمیتواند بهانه باشد بر عدم کفایت آنها .

در ضمن مردان متاهل نیز تا در زندگی مسئولیت نگرفتند شناخته نشدند کم نداریم مردان متاهلی که هم اکنون با درایت ومدیریت ومسئولیت همسرانشان زندگی میگذرانند ومسئولیت چندانی در زندگی ندارند .ولی همین اندازه که زن ساخته وزندگی میکند وخانواده فعلا سراپاست شکر .

 

موافق

مرد مجرد به دنبال ازدواج با مطلقه یا بیوه یا دختر سن بالا نمی رود مگر به چند دلیل

۱ - مرد توانایی کسب در آمد ندارد و به عبارتی بیعار است و به دلیل درآمد زن مایل به ازدواج با اوست . اینگونه ازدواجها پس از مدتی به طلاق خواهد انجامید

۲ - مرد مجرد به دلیلی (مثلا داشتن عدم تعادل روانی یا وسواس یا حساسیت بیش از حد یا خودرای بودن و .... ) نتوانسته دختری در شرایط قابل قبول پیدا کند که با او ازدواج کند که در این حالت ازدواج با این فرد مشکلاتی دارد که همه خانمها نمی توانند تحمل کنند و عاقبت اینگونه ازدواجها نیز جدایی است.

مخالف

باید به همه مردان آزادجامعه مومن وعادی وعادل ومعمولی اعتماد کنیم وارزش واعتبار بدهیم وآنها را به عنوان مردانی قابل تربیت و تغییر وتکامل و...ببینیم

تا معضلی که به دست خودشان بوجود آمده به دست خودشان حل شود .

این بهترین شیوه مدیریت وبرنامه ریزی وفرهنگ سازی کشور در سطح کلان برای حل مشکل است نه فرهنگ سازی طولانی وپر ضرر ترو پر دردسر تر مردان وزنان متاهل .

چون با این فرهنگ سازی با خیل آمار مردان مجرد بی زن وآسیب رسان به جامعه مواجه میشویم .

به نظر منظوردین و بزرگوارانی چون شهید مطهری گرامی از چندهمسری نیز همین است یعنی حل فساد دامن گیر جوامع

 

 

مخالف

مردهای بیوه ومطلقه بیشتر مورد نظره که تجربه زندگی رو داشتن،حالا سرشون به سنگ خورده فهمیدن کجای کارشون اشتباه بوده

 

 

مخالف از جهتی و موافق از جهتی دیگر

اگر مرد متاهل با ازدواج مجدد سبب اختلاف و سلب آرامش زندگی اول شود ازدواج مجدد صحیح نیست زیرا هدف مهم ازدواج اتحاد و همدلی است نه اختلاف و مشاجره.اگر هم همسر اول رضایت داشته باشد به نظرم چند همسری در این مورد متاهل ها مناسب است چون یک مدیر با تجربه که در ازدواج اول موفق بوده و همسر او هم رضایت به چند همسری داردخیلی بهتر می تواند زندگی را اداره کند.ازدواج موفق به نحوی مدیریت موفق است و در مدیریت سابقه و تجربه خوب بدون نقطه سیاه از اصول مهم می باشد.

البته در صورت رضایت همسر اول به نظرم بهترین گزینه برای یک متاهل زنان بیوه می باشند خصوصا اگر صاحب فرزند باشند تا سرپرستی آنها را هم بعهده بگیرد به نظرم یک مرد متاهل در ازدواج با یک بیوه بسیار موفق تر خواهد بود تا ازدواج با یک دختر.اما ازدواج مرد متاهل با یک مطلقه می تواند زمینه اختلاف را خصوصا بین خانواده های همسران ایجاد کند و با اندک مشکلی مطلقه بودن را دست آویز قرار دهند و به شخصیت او بی احترامی کنند و عملا هم میبینیم که دید جامعه به یک بیوه بهتر از یک مطلقه است.

از طرفی عمدتا معصومین علیهم السلام هم خصوصا پیامبر صلی الله علیه و آله و علی علیه السلام با بیوه ها بوده و با هدف سرپرستی. البته مواردی هم با هدف فرزند آوری ازدواج با دختر ها صورت گرفته(حضرت علی علیه السلام و فاطمه ام البنین علیها السلام)

البته مواردی هم بوده که پیامبرصلی الله علیه و آله به خاطر ضربه روحی خانمی که طلاق داده شده و جبران شکست روحی،با یک مطلقه ازدواج کرده که اگر متاهل ها با این قصد در مواردی که یک زن متشخص هیچ تقصیری نداشته و طلاق داده شده با او ازدواج کنند امر پسندیده ای است

با تمام این صحبت ها چند همسری در متاهل ها حساسیت های خاص خودش را دارد و باید هر کس وارد این میدان نشود

 

مخالف

اگر طرح مربع اجرا شود.و فرهنگ ازدواج پسرها با دختر های هم سن و سال انجام بگیره...کاری که دکتر افروز دارن انجام می دن ...به ندرت و موارد خاص ممکن است نیاز باشه مرد متاهل به اجبار بیوفتد تا بخواد زن دوم بگیره.موارد بسیار کم مانند وقتی که زن نازاست.اگر زن ایثار بکنه و مرد، زن دوم بگیره بهتره تا اینکه جدا بشن.البته می توانند از بهزیستی بچه بگیرن یعنی مرد ایثار کند.البته ااین ها امتحان خداست و ما مسافر دنیا هستیم

 

 

موافق

قابل توجه کسانی که می گویند مردی که زن دوم میگیرد همسرش دلنگران می شود و این ظلم است باید گفت:

آیا رزمندگانی که به جبهه می رفتند و اشک چشم همسرشان ژشت سرشان دائم بود و گاهی بعد از مدتها با جنازه شهیدشان ربرو میشدند آیا این شهدا ظالم بودند که دل همسرشان رنجش خاطر داشته است؟

یا چون به تکلیف عمل کرده اند هر دو مأجور هستند؟

در چند همسری هم وقتی همسر از روی تکلیف این سنگینی جهاد فرهنگی لباس رزم در مقابل همه تقبیح ها را می پوشد و زندگی فردی را روشن می کند که گویا همه مردگان را زنده کرده است و در عین حال دل همسرش مقداری شور می خورد آیا او ظلم کرده است یا هردو مأجور هستند؟

بله تکالیف الهی بعضی از انها برای افراد دیگر شور و استرس دارد ولی این به معنای خطا بودن تکلیف و علامت قبح آن نیست.

 


مخالف

و باز برا عزیزانی که حضور دارن، بند 5 پست ثابت وبلاگ رو بیان میکنم؛

"بنابراین چند همسری را برای حفظ بنیان خانواده و در خصوص افراد ذیصلاح خصوصا در این مقطع زمانی بحران جمعیتی کشور اسلامیمان ایران!! سفارش اکید داریم.

خب اینجا خیلی کلی گفته شد که افراد ذیصلاح!!!

برا هر ذهن باز و شفافی این سوال پیش میاد که افراد ذی صلاح چه کسانی هستن؟

با چه معیاری گزینش میشن؟

و قید افراد ذیصلاح یعنی این چندهمسری برا عموم جامعه و همگان جایز نیست!

و وقتی برا همگان نیست، چرا نیاز به تبلیغ عمومی داره؟

و چرا وقتی تبلیغ عمومی میشه نیاز به سانسور پیدا میکنن؟


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
best place to buy generic viagra online شنبه 8 دی 1397 ساعت 12 و 29 دقیقه و 33 ثانیه
check here buy real viagra online check over here [url=http://www.bioshieldpill.com/]https://www.bioshieldpill.com/[/url]
lowest price amoxil پنجشنبه 6 دی 1397 ساعت 17 و 51 دقیقه و 41 ثانیه
will sildenafil make you impotent
https://salemeds24.wixsite.com/dapoxetine dapoxetine 30mg online
does sildenafil work performance anxiety
over the counter tadapox
do they sell sildenafil in thailand
order cialis شنبه 17 آذر 1397 ساعت 12 و 11 دقیقه و 03 ثانیه
JohnAlberts buy cialis online online cialis is it safe to order cialis online [url=http://buyscialisrx.com/]cialis no prescription[/url]
cheap viagra overnight شنبه 17 آذر 1397 ساعت 01 و 52 دقیقه و 43 ثانیه
i have high blood pressure can i use viagra cheap viagra
100mg sildenafil in the uk over the counter.
viagra for sale جمعه 16 آذر 1397 ساعت 18 و 55 دقیقه و 14 ثانیه
viagra effectiveness over time http://viagragenupi.com herbal viagra gold coast
buy Cialis Online پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت 21 و 32 دقیقه و 57 ثانیه
effet du cialis sur les femmes [url=http://www.cialislet.com/]cialis For
sale[/url] cena leku tadalafil w aptekach.
viagra generic سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 10 و 23 دقیقه و 08 ثانیه
is it safe to take sildenafil at 14
viagra generico online
was kostet sildenafil in england
[url=http://viagrarow.com/]viagra generico in farmacia[/url]
zolftgenwell.org دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 11 و 19 دقیقه و 59 ثانیه
how to avoid buying fake zoloft [url=http://zolftgenwell.org]zoloft for anxiety[/url] want to buy zoloft in uk
http://jcialisf.com/ یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 13 و 44 دقیقه و 49 ثانیه
q http://jcialisf.com pfizer cialis buying cialis online
buy online cialis cialis lamisil interaction
viagra online شنبه 10 آذر 1397 ساعت 12 و 30 دقیقه و 47 ثانیه
where do you buy sildenafil from
http://viagrapid.com/
can i buy sildenafil in canada over the counter
[url=http://viagrapid.com]viagrapid.com[/url]
wo kann man viagra kaufen شنبه 10 آذر 1397 ساعت 11 و 07 دقیقه و 38 ثانیه
ist viagra jetzt billiger [url=http://www.kaufenviagrarezeptfrei.com/]http://kaufenviagrarezeptfrei.com/[/url] viagra gunstig kaufen in deutschland
generic viagra پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت 16 و 14 دقیقه و 59 ثانیه
non over the counter sildenafil buy viagra revatio cheaper than sildenafil.
buy cialis پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت 11 و 06 دقیقه و 17 ثانیه
a http://www.cialisps.com/ http://www.cialisps.com/
cialis tempo efeito
buy cialis online
cialis 10mg pills سه شنبه 6 آذر 1397 ساعت 10 و 37 دقیقه و 45 ثانیه
frrgsjxlh paxil and tadalafil performance anxiety http://cialissom.com/ http://cialissom.com http://cialissom.com conseil d'utilisation tadalafil
cialis prices سه شنبه 6 آذر 1397 ساعت 03 و 50 دقیقه و 40 ثانیه
pressione bassa e tadalafil cialis online tadalafil nebenwirkungen kopfschmerzen
generic viagra fast shipping دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 17 و 14 دقیقه و 48 ثانیه
viagra 50mg sale http://viagrauga.com/ order viagra online
why cant you drink alcohol with sildenafil where to buy generic viagra online
buy cialis online پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 03 و 03 دقیقه و 12 ثانیه
can you take cialis and xanax together [url=http://cialisle.com/]cialis[/url] pode tomar tadalafil todo dia.
میوه ممنوعه دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 21 و 33 دقیقه و 36 ثانیه
ذرت پراکنی مضاعف
زن داد میزنه!
زن غوله!
زن اخ و پیفه!
اگه این طوریه چرا زن بگیرن مردا؟
چرا زور میزنی بکنی 4 تا؟!!!
دیوانه هم هست لابد این مرد مورد نظر شما!!!

از دست شما حتما شده دیگه!!!!
نکنه سیامک داداشته؟
واسه اون جز میزنی؟

یا تویی که داری بهش نخ میدی؟
دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 09 و 07 دقیقه و 02 ثانیه
این زمان بی شک همان آخرالزمان موعودیست که زنان خیره سرو قلدرشده اند برمنکرش لعنت.
اگراختیارجامعه دست زنان باشد آنها همه چیز رابا دل خوداندازه می گیرند اگر خوششان آمددرست واگرناخوش آمد غلط است .
ولی بایک جمله تون موافقم مردان مرد، تو این وبلاگ کاری ندارند یک مرد واقعی دردنیای واقعی کارشوکرده ومی کنه اونا رو چه به دنیای مجازی .
فقط آنچه تاسف آوراست این است که دریک کشور اسلامی راه اجرای حق چندهمسری مردان شدیدا بسته شده بدون توجه به تبعات سنگین آن درآینده. ومتاسفانه ملاک تصویب قوانین احساسات و... قرارگرفته است چیزی که به نظر می رسد کاردرستی نباشد
درضمن من یه زن هستم مرد نیستم
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 20 و 00 دقیقه و 52 ثانیه
مردی که ریگی تو کفش باشه بیشترین احترامو به زنش میذاره که زنش شک نکنه
مرد ها همه راهو رفتند.......................
به مردك ترسوی بی جربزه یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 16 و 45 دقیقه و 48 ثانیه
از حالا به بعد اسمت مردك ترسویه
تو دنیای مجازی هم میترسی اسمتو بگی بزدل
اینجا كه تو رو نمیشناسن برن به زنت بگن چه غلطی میكنی

من كارم رو كردم اومدم و به شوهرم رسیدم لالا كرده رفته
خخخخخخخخخخ

تو نمیخواد جوش زنان لجوج رو بزنی

تو جوش پسرها ابرو باریك رو بزن

كه از بی زنی شكل زن كردن خودشون رو

پول داری بده بهشون زن بگیرن

كارخونه داری استخدامشون كن كار یاد بگیرن

فكر كنم از مردای ترسو وبی جربزه هستی

كارتو دادی به كارگرها وتكنیسین های مجرد كاركشته كارخونت

خود بی عرضه هوس باز اومدی ول میگردی تو وبلاگ زن پیدا كنی

حالا كه میبینی جز زنای لجوج بی ایمان چاق وحامله وغرغرو

زن گل اندامی نیست

ویكی هم بود خاطر خواه یكی دیگس

هی نق بزن هی نق بزن

خخخخخخخخخخخ
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 16 و 29 دقیقه و 55 ثانیه
سحرجون
من حیرون موندم تو كار خدا مرد واینقدر عقده ای چشم نداره زنی رو بالاتر از خودش ببینه
میگه مرد كامل میره چندتا زن میگیره جربزه داره
خخخخخخخخخخخخ
نمردیم معنی جربزه رو فهمیدیم

مرد اگه جربزه میخواد داشته باشه هنر كنه وختی میاد خواستگاری
سینه ستبر
ابرو كمون
دست به كمر

سخنرانی كنه
بگه من چند تا زن میخوام
بابا شم

عصا به دست
سیبیل مخملی

به حاج خانوماش اشاره كنه بگه مثل منننننن

بعدم یك خرناسسسسس بكشه وبگه حالا اگه زنی بیا جلووووو

نه به اون نجابتتون

تو مجلس خواستگاری

نه به این زرت وپرتای حالاتون

یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 16 و 18 دقیقه و 27 ثانیه
ببینین چقدر زنش سرش داد زده

فهمیده هووسرش اومده

داره پشت سر زنش غیبت میكنه

پسرش هم دیوانه شده

رفته ابروشو برداشته

ژیگولی كرده

از كوزه همان تراود كه در اوست دیگه

بعد به اسم محمد میاد میگه زنم خوبه

اجازه داده
محمد خودتی

زنت امانت رو بریده دادا

حالا هی بیا از زنها بد بگو
همینه جونم

وختی یواشكی زن میگیری
باید از ترست تو هفت تا سوراخ موش قایم بشی

اگه پیدات بشه تیكه بزرگه گوشته دیه شو میده خلاص .
سحر یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 16 و 11 دقیقه و 43 ثانیه
آدم ترسو چرا بی نام مطلب می نویسی!
پس اون جذبه و جراتت کوش
آیات چند همسری قبح نداره..مرد شهوت ران و هوس باز قبح داری وگرنه در طرح مربع و هموطن هرچیزی سرجاش هست...
جذبه..جربزه.....امام خمینی چرا با یه مرد که زن دوم گرفته بودند قطع رابطه کردند.چرا گفتند کسی که بخواهد واقعا به اسلام عمل کند نمی تواند دو زن داشته باشد!!!
کدام مرد کامل تر از حضرت امام در زمان ما!!...حالا شما میگی اگه یه مرد کامل باشه...اگه از زنش نترسه میره آشکارا و اگر ترس داشته باشه در خفا زن دوم میگیره!پس چرا امام اون مرد کامل این کارارو نکردند!!!بلکه مخالف این کارها بودند
پسرا و مردای بی دین رو میبینی دارن چی کار میکنی...حالا میبینی عقب افتادی...به ضرب و زور می خوای به این گربه بازی هات لباس اسلام بپوشونی..تا وجدان نصفه نیمت راضی باشه...شنیدم این گربه های نر از کثافت کاریاشون چه با افتخار حرف میزنند..و دل نرهای دیگه رو به تلاطم می ندازن...
شما می گوید زنان مرد شده اند سر شوهرانشان داد می زنند و اگر زورشان برسد کتک...پس تعریف شما از مرد موجودیه که سر زنش داد میزنه و در صورت لزوم کتکش میزنه..و حالا شاکی هستید چرا نقش ها عوض شده...بابا خیلی سطح فکریت بالاست...چه تعریفی از مرد تو ذهنته...من حرفی برای گفتن ندارم ...قضاوت با خوانندگان پست
چشمم فدای اسلام..فدای امر به معروف و نهی از منکر...اینشاله خدا قبول کنه ازم
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 14 و 11 دقیقه و 37 ثانیه
خودتو معرفی کن
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 12 و 30 دقیقه و 34 ثانیه
خطاب به همه خانمهایی که لجوجانه باحق طبیعی مردان توانمند درچندهمسری مخالفت می کنند بدانید: اگر همسران توانمند یعنی یک مرد کامل داریدشوهران شما به دور از چشمان شما صاحب یک یاچندهمسردیگری است وگرنه اگرشما می ترسد یا به قول معروف باصطلاح تفاهم دارید!!یا به اصطلاحی دیگربه شمااحترام می گذارد!!(کلا دراصل ازشما شدیدا می ترسد)خودتان می دانید اینکونه مردان به معنای واقعی کلمه مرد نیستند ظاهرشان شکل مرد است ولی باطنا مثل یک خانم محترمی است درحالی که مرد اگر واقعا مرد باشد باید جذبه داشته باشد باید جربزه داشته باشد نه اینکه گوش به دهان خانمش بماندببینداو اجازه می فرمایدیانه !! مردان به ظاهر مرد این زمان بیچاره هایی بیش نیستند . چون اختیارزمانه دست این زنان مرد خفه کن است که هرگز رستم به زمانه تحویل نخواهند داد پسرانی که اینها به زمانه تحویل می دهند آرایش می کند لباس تنگ می پوشد موی سربلند می کند
به نظر تان چرا آیات چندهمسری دراین زمانه اینهمه قبح دارد؟!
یک دلیل دارد وآن اینکه زنان مرد شده اند سرشوهرشان دادمی زنند واحیانا اگر زیادعصبانیش کندکتکی می خورد!! حالا چه برسد به مردان اجازه چند همسری داده شود زنان مردصفت غرش می کنند نعوذبالله "چه غلط ها!!!" اصلا دستشان به خدا برسد... استغفرلله
ومثلا مردان ما دورازحضور مثال بارز یک خانم ترسو مغرورومطیع . (این صفات ترسو ومغرور ومطیع برازنده یک خانم وزن نمونه است)آدم حالش ازاینهمه جابجایی نامتناسب نقشها به هم می خورد.متاسفانه اکنون ما دراین زمانه زندگی می کنیم
ای گروه اززنان یاغی وبی ایمان ودنیاباور !!شب وروز اینجا نشستی وبلاگ رو ول نمی کنی . حداقل به خودت رحم کن به اون چشمات رحم کن کاررو زندگیت شده وبلاگ گردی وشاخ وشونه کشیدن .نه پیگیری یک حرفه وکار وهنرمفید
سحر شنبه 18 مرداد 1393 ساعت 18 و 20 دقیقه و 36 ثانیه
دادا موضعتو مشخص نکردی!!
با مایی!!
با گروه ذبیح خانی!!!
با خودتی!!
کی حرف خدا رو گوش نمیده؟ما یا مخالفین ما ..که یک آیه از قرآنو گرفتند و بقیشو بی خیال شدن!!!
برای انجام یک آیه که خدا برای شرایط خاص گذاشته 100تا گناه کبیره و صغیره میکنن
یه بی سواد دیگه دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 18 و 46 دقیقه و 30 ثانیه
واقعا بعضی ها خجالت نمیکشن؟ حرفهای خدایی به این مهربانی رو گوش نمی دن؟ خدا میگه من روزیتونو میدم باز سر هم کلاه می ذارن سر یه لقمه نون؟ اصلا فراموشش کردن. همش به قدرت خودشون می نازن؟ خدا براشون تو زندگیشون جایی نداره!!!!
محمد شنبه 11 مرداد 1393 ساعت 16 و 11 دقیقه و 08 ثانیه
با سلام خدمت همه دوستان وبلاگی
امیدوارم عبادات همگی مورد قبول درگاه خداوند قرار گرفته باشد. و امیدوارم همه دوستان در عید فطر (بازگشت) به فطرت پاک انسانی خود بازگشته باشند و از این به بعد هم نگذارند تمایلات دنیوی و هواهای نفسانی شان آنان را از فطرت پاکشان دور کند.
به همه دوستان وبلاگی
بدترین گستاخی و وقیحانه ترین بی ادبی که یک انسان می تواند انجام دهد چیست؟ آیا عدم اطاعت از خدا و نافرمانی او بی ادبانه ترین و شرم آور ترین کاری نیست که یک بشر می تواند انجام دهد؟ کجای قرآن خداوند به بنده اش که نا فرمانی کرده بد سخن گفته است؟ خداوند مهربانانه ترین و امید بخش ترین کلامش را نسبت به بندگانی می گوید که بسیار نا فرمانی کرده اند.
مگر خداوند در سوره زمر آیه ۵۳ ناز این بنده ها را نمی کشد؟ قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمه الله ان الله یغفر الذنوب جمیعا انه هو الغفور الرحیم .
(این تعبیر من بی سواد است به علم و سواد خودتان ببخشید) خدا به بنده اش با چه لحن مهربانی می فرماید بنده ی من که از فرمان من سرپیچی کردی بارها و بارها هر کاری دلت خواست کردی خیلی گناه کردی گستاخی کردی. من بهت روزی دادم حرف دشمنت (و به دلیل دشمنی با تو که عزیز منی دشمن من) رو گوش کردی عیبی ندارد از من نا امید نشو بیا خودم همه گناهاتو می بخشم از دست دشمنت نجاتت می دم من بخشنده ام. میدونم ته دلت میخواسته بیایی بیا من غفورم. من دوستت دارم.
سیمین جمعه 10 مرداد 1393 ساعت 22 و 13 دقیقه و 59 ثانیه
من با کلمه خخخخخخخخخ مشخصم بی نام بی نام ونشون همیشه ترسو که بی نام میای چرند میگی .
پاکسازی کجا بود من حالا حالا هاهستم من شورا خانم نیستم ملاحطه کنم وبا احترام جوابتون رو بدم هرچی لایقتونه میگم هرجور حرف بزنین واسه زن اول نشونتون میدم کی هستین وریشتون تو آبه
خخخخخخخخخخخ
نفس راحت نکشین مردها شما رو واسه مادر شدن وتو فک وفامیل بردن نمیخوان چون میدونن چه کاره هستین .از حرفاتون معلومه .شورا وسحر خیلی خوب علمی حرف زدن حتی یک سوال اونها رو موندین تو گل جواب ندادین .با این چرندیات اونا چند روزی رفتن تا مجبور نشن دهنشون رو به کثافتهای شما باز کنن .خدا کنه از فردا بیان فکر نکنین مملکت بی حساب کتابه هر غلطی بخواین بکنین .
اونی که گم گور میشه شمایین مخفی های زیر زمینی موش کورهای خونه های نمور
خخخخخخخخ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
 
 
وبلاگ چندهمسری برای تبیین مسئله و آگاهی بخشی پیرامون آن به جامعه در چهارچوب شرع مقدس اسلام فعالیت میکند تا اندیشه ها و باورهای نادرست را اصلاح نماید و نظرات و تجربیات کاربران محترم را در اختیار همگان قرار دهد. برازنده شخصیت دینی هرکس به رعایت ضوابط و مقررات و اخلاق در چهارچوب شرع مقدس اسلام است. لذا خدا محوری به جای دیگر محوری پایه و اساس فعالیتهای دینی - فرهنگی ماست.
شما میتوانید از طریق ایمیل: chandhamsari@gmail.com پیامها، اطلاعات، مطالب علمی و ... و یا در خواست همسریابی خود را ارسال نمایید. و یا با شماره 09351520403 تماس بگیرید.

ذبیح خراسانی
. ذکر روزهای هفته . دانشنامه عاشورا